Emaljtavla, komposition. Signerad och daterad 73. Mindre repor. (50x70)
800 SEK | 2015-04-16 21:19 |
800 SEK | 2015-04-18 20:50 |
100 SEK | 2015-04-16 19:47 |
100 SEK | Startpris |