Rödglaserat lergods. Med fornnordisk dekor. Fyra hänklar. Monogramsignerad KK. Fotringsnagg. (Höjd 27)
500 SEK | 2015-04-19 08:46 |
450 SEK | 2015-04-18 15:52 |
300 SEK | 2015-04-19 00:03 |
200 SEK | 2015-04-17 17:23 |
150 SEK | 2015-04-17 15:29 |
100 SEK | Startpris |