Kopparstick, "Påfågelns öga - dubbeltryck". Signerad och numrerad 10/99. Inramad. (40x88)
2 700 SEK | 2015-04-18 19:31 |
2 600 SEK | 2015-04-18 16:20 |
100 SEK | Startpris |