Olja på träskiva, interiör med figurer. Signerad. I bronserad och förgylld ram. Krackelyrer. (50x75)
8 000 SEK | 2015-04-19 11:51 |
7 800 SEK | 2015-04-18 09:58 |
6 000 SEK | 2015-04-19 00:03 |
4 800 SEK | 2015-04-17 16:39 |
3 000 SEK | 2015-04-16 20:49 |
200 SEK | 2015-04-16 21:13 |
100 SEK | 2015-04-16 19:51 |
100 SEK | Startpris |