Förnicklad. Kaffekanna med värmeställ och handtag i trä, gräddsnipa, sockerskål samt bricka. Försilvringsslitage, repor. (Kaffekannans höjd med ställ 38cm)
600 SEK | 2015-04-19 08:47 |
550 SEK | 2015-04-19 11:54 |
350 SEK | 2015-04-18 19:08 |
300 SEK | 2015-04-18 12:03 |
100 SEK | 2015-04-17 17:31 |
100 SEK | Startpris |