Olja på pannå, sagomotiv. Osignerad. Enligt uppgift inköpt från konstnärens hem. (120x204)
500 SEK | 2015-04-18 20:56 |
450 SEK | 2015-04-19 10:01 |
200 SEK | 2015-04-17 16:35 |
150 SEK | 2015-04-17 07:13 |
100 SEK | 2015-04-16 23:19 |
100 SEK | Startpris |