Bonad kolv. Bleck och varbygel i mässing. Stämplad PLB 51. Torrsprickor, bruksslitage. (Längd 48)
3 200 SEK | 2015-04-19 10:16 |
3 000 SEK | 2015-04-18 19:01 |
2 500 SEK | 2015-04-17 22:07 |
2 100 SEK | 2015-04-17 18:35 |
700 SEK | 2015-04-16 22:36 |
600 SEK | 2015-04-16 19:13 |
250 SEK | 2015-04-16 20:14 |
150 SEK | 2015-04-16 20:01 |
100 SEK | Startpris |