Brunglaserat stengods. Klotformad. Signerad och daterad 1978. (Höjd 9,5)
2 600 SEK | 2015-04-19 03:07 |
300 SEK | 2015-04-17 22:55 |
200 SEK | 2015-04-17 13:34 |
100 SEK | 2015-04-17 05:18 |
100 SEK | Startpris |