Olja på duk, Dalkulla. Signerad och daterad -13. Mindre krackeleringar. (60x47)
2 400 SEK | 2015-04-19 12:05 |
2 300 SEK | 2015-04-19 12:05 |
1 900 SEK | 2015-04-19 11:56 |
800 SEK | 2015-04-19 11:09 |
700 SEK | 2015-04-17 15:07 |
550 SEK | 2015-04-18 08:16 |
100 SEK | Startpris |