Olja på duk uppklistrad på pannå, figurkomposition. Signerad. (73x59)
6 800 SEK | 2015-04-19 12:03 |
6 600 SEK | 2015-04-19 12:01 |
5 800 SEK | 2015-04-19 11:51 |
3 800 SEK | 2015-04-19 09:49 |
3 200 SEK | 2015-04-18 21:39 |
3 000 SEK | 2015-04-17 20:17 |
2 300 SEK | 2015-04-17 16:35 |
2 100 SEK | 2015-04-17 14:54 |
2 000 SEK | 2015-04-16 21:22 |
100 SEK | Startpris |