Etsning, "Bilderboken". Monogramsignerad. Inramad. (35x26,5)
4 000 SEK | 2015-04-18 22:37 |
3 800 SEK | 2015-04-18 13:44 |
2 800 SEK | 2015-04-17 12:14 |
2 400 SEK | 2015-04-16 23:23 |
1 200 SEK | 2015-04-17 09:59 |
100 SEK | Startpris |