Etsning, "Vicke". Signerad i blyerts. I plåten daterad 1918. Inramad. (19x29)
3 200 SEK | 2015-05-10 12:03 |
3 000 SEK | 2015-05-08 11:01 |
2 800 SEK | 2015-05-09 18:12 |
2 400 SEK | 2015-05-08 19:38 |
300 SEK | 2015-05-08 06:03 |
300 SEK | 2015-05-08 06:27 |
150 SEK | 2015-05-07 23:43 |
100 SEK | Startpris |