Olja på duk, motiv med minervauggla i tall. Signerad och daterad 93. (60x48)
2 200 SEK | 2015-05-10 11:58 |
2 100 SEK | 2015-05-09 22:20 |
2 000 SEK | 2015-05-08 20:41 |
1 900 SEK | 2015-05-08 21:18 |
950 SEK | 2015-05-08 15:45 |
850 SEK | 2015-05-08 04:13 |
650 SEK | 2015-05-08 06:06 |
200 SEK | 2015-05-07 23:45 |
100 SEK | 2015-05-07 19:33 |
100 SEK | Startpris |