Etsning, "Lisbeth och kalven". Osignerad. Oramad. Bladets yttre kant med slitage. (28,5x22)
600 SEK | 2015-05-10 11:31 |
550 SEK | 2015-05-09 21:26 |
500 SEK | 2015-05-09 17:58 |
150 SEK | 2015-05-08 06:29 |
100 SEK | 2015-05-07 19:34 |
100 SEK | Startpris |