Blandteknik, motiv med pojke. Monogramsignerad och daterad Skattungbyn sept. 95. Inramad. (32x22,5)
1 300 SEK | 2015-05-08 22:26 |
1 200 SEK | 2015-05-08 20:18 |
700 SEK | 2015-05-08 20:20 |
450 SEK | 2015-05-07 23:29 |
200 SEK | 2015-05-07 23:08 |
100 SEK | Startpris |