Akvarell, figurkomposition. Signerad. Inramad. (61x45)
2 700 SEK | 2015-05-05 15:37 |
2 600 SEK | 2015-05-10 09:17 |
1 500 SEK | 2015-05-08 14:43 |
250 SEK | 2015-05-07 23:05 |
150 SEK | 2015-05-07 19:47 |
100 SEK | Startpris |