Tuschteckning, motiv med flicka och kor. Monogramsignerad och daterad 1905. Inramad. (7,5x30)
1 700 SEK | 2015-05-10 11:28 |
1 600 SEK | 2015-05-10 12:00 |
1 000 SEK | 2015-05-08 22:25 |
850 SEK | 2015-05-08 20:22 |
250 SEK | 2015-05-08 06:28 |
100 SEK | Startpris |