Etsning, självporträtt 1897. Signerad i plåten. Oramad, kryssad plåt. (6x5)
900 SEK | 2015-05-10 11:54 |
850 SEK | 2015-05-10 11:37 |
650 SEK | 2015-05-09 12:37 |
550 SEK | 2015-05-08 12:09 |
100 SEK | 2015-05-08 08:05 |
100 SEK | Startpris |