Olja på uppklistrad på pannå, porträtt Carl XIV Johan. Osignerad. Revor. (59x50)
450 SEK | 2015-05-09 20:02 |
450 SEK | 2015-05-10 11:52 |
250 SEK | 2015-05-07 23:09 |
150 SEK | 2015-05-08 09:45 |
100 SEK | Startpris |