Akvarell, figurkomposition. Signerad. Inramad. (47x36)
2 500 SEK | 2015-05-10 11:57 |
2 400 SEK | 2015-05-10 11:59 |
1 400 SEK | 2015-05-05 15:37 |
1 100 SEK | 2015-05-10 03:12 |
600 SEK | 2015-05-09 14:06 |
400 SEK | 2015-05-08 08:24 |
100 SEK | Startpris |