Akvarell, figurkomposition. Signerad. Inramad. (47,5x35,5)
1 800 SEK | 2015-05-10 12:00 |
1 700 SEK | 2015-05-10 08:01 |
1 700 SEK | 2015-05-10 11:36 |
1 400 SEK | 2015-05-05 15:37 |
1 000 SEK | 2015-05-08 21:06 |
150 SEK | 2015-05-08 14:45 |
100 SEK | Startpris |