Akvarell, landskapsbild med kvinna. Osignerad. Oramad. (23x16)
650 SEK | 2015-05-08 20:18 |
600 SEK | 2015-05-09 18:46 |
500 SEK | 2015-05-09 13:28 |
200 SEK | 2015-05-07 23:32 |
100 SEK | Startpris |