Förgylld stomme. Mestadels etikettmärkta, undertill märkta. Förgyllningsslitage. (Höjd 18)
1 400 SEK | 2015-05-10 10:57 |
1 300 SEK | 2015-05-10 11:30 |
1 100 SEK | 2015-05-09 13:29 |
900 SEK | 2015-05-09 20:46 |
500 SEK | 2015-05-08 22:30 |
450 SEK | 2015-05-07 23:14 |
400 SEK | 2015-05-07 23:36 |
300 SEK | 2015-05-07 21:56 |
100 SEK | Startpris |