Olja på duk, figurkomposition. Signerad. (102x81)
7 000 SEK | 2015-05-09 22:08 |
6 800 SEK | 2015-05-10 10:20 |
6 400 SEK | 2015-05-05 15:36 |
3 200 SEK | 2015-05-08 21:07 |
150 SEK | 2015-05-07 19:55 |
100 SEK | Startpris |