Polykromt bemålad. Hårt ytslitage, lagning. (Höjd 20,5)
11 500 SEK | 2015-05-10 11:59 |
11 000 SEK | 2015-05-09 21:07 |
8 400 SEK | 2015-05-10 11:41 |
7 500 SEK | 2015-05-10 10:24 |
6 800 SEK | 2015-05-04 11:51 |
1 100 SEK | 2015-05-08 14:22 |
250 SEK | 2015-05-07 23:34 |
100 SEK | Startpris |