Olja på duk, "Vår". Signerad. (49x60)
3 800 SEK | 2015-05-31 11:58 |
3 600 SEK | 2015-05-31 11:59 |
2 900 SEK | 2015-05-31 11:33 |
2 600 SEK | 2015-05-31 10:20 |
1 900 SEK | 2015-05-30 12:51 |
1 500 SEK | 2015-05-29 12:59 |
1 400 SEK | 2015-05-29 11:18 |
1 300 SEK | 2015-05-29 09:26 |
900 SEK | 2015-05-28 22:10 |
100 SEK | 2015-05-28 18:37 |
100 SEK | Startpris |