Kopparstick, "Manaus". Signerad och daterad 1984. Inramad. (64x48,5)
6 000 SEK | 2015-05-30 21:44 |
5 800 SEK | 2015-05-31 09:31 |
3 200 SEK | 2015-05-29 14:45 |
100 SEK | Startpris |