Delvis färglagt kopparstick, stilleben med fiol. Signerad och numrerad. Inramad. (63x49)
10 500 SEK | 2015-05-30 21:39 |
10 000 SEK | 2015-05-31 09:26 |
8 000 SEK | 2015-05-29 14:45 |
4 200 SEK | 2015-05-28 18:14 |
100 SEK | Startpris |