Fanerad. Med detaljer i bemålad plåt. Ytslitage, mindre torrsprickor. (Längd 72)
4 400 SEK | 2015-05-31 08:52 |
4 200 SEK | 2015-05-31 07:49 |
3 200 SEK | 2015-05-31 05:56 |
2 200 SEK | 2015-05-31 07:43 |
1 400 SEK | 2015-05-25 14:50 |
1 000 SEK | 2015-05-30 13:29 |
800 SEK | 2015-05-28 20:10 |
100 SEK | Startpris |