Olja på träskiva, mansporträtt. Osignerad. Mindre repor. (18x13)
2 200 SEK | 2015-05-29 20:58 |
2 100 SEK | 2015-05-29 13:17 |
2 000 SEK | 2015-05-29 07:50 |
400 SEK | 2015-05-31 11:02 |
100 SEK | Startpris |