12st kaffekoppar med fat, gräddkanna samt sockerskål. En kopp med nagg. Mindre bruksslitage.
1 300 SEK | 2015-05-31 12:03 |
1 200 SEK | 2015-05-29 17:25 |
1 100 SEK | 2015-05-29 13:22 |
150 SEK | 2015-05-29 16:48 |
100 SEK | Startpris |