Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. Bladet med repa. (55x79)
850 SEK | 2015-05-31 10:28 |
800 SEK | 2015-05-31 11:34 |
400 SEK | 2015-05-31 09:54 |
250 SEK | 2015-05-31 07:32 |
200 SEK | 2015-05-29 22:24 |
100 SEK | 2015-05-29 22:14 |
100 SEK | Startpris |