Färglagt etsning, "Sidensvansar". Signerad. Inramad. (21x17)
2 300 SEK | 2015-05-31 11:55 |
2 200 SEK | 2015-05-31 11:30 |
2 000 SEK | 2015-05-31 10:11 |
1 100 SEK | 2015-05-30 17:09 |
850 SEK | 2015-05-30 10:03 |
150 SEK | 2015-05-28 20:11 |
100 SEK | Startpris |