Olja på duk uppklistrad på pannå, motiv med figurer. Signerad. I förgylld och bemålad ram. (15x22)
3 800 SEK | 2015-05-31 11:59 |
3 600 SEK | 2015-05-31 11:54 |
3 000 SEK | 2015-05-31 11:36 |
2 300 SEK | 2015-05-30 16:16 |
2 200 SEK | 2015-05-29 21:49 |
2 100 SEK | 2015-05-29 23:13 |
900 SEK | 2015-05-29 15:22 |
150 SEK | 2015-05-28 20:49 |
100 SEK | 2015-05-28 20:21 |
100 SEK | Startpris |