Olja på duk uppklistrad på pannå, stilleben. Signerad. (37x45)
1 300 SEK | 2015-05-31 12:01 |
1 200 SEK | 2015-05-30 05:30 |
1 000 SEK | 2015-05-30 16:44 |
900 SEK | 2015-05-29 20:47 |
100 SEK | 2015-05-28 18:47 |
100 SEK | Startpris |