Olja på duk, bergslandskap med bebyggelse och figur. Osignerad. I bronserad ram. (24x37)
750 SEK | 2015-05-31 10:52 |
700 SEK | 2015-05-31 03:26 |
400 SEK | 2015-05-30 19:07 |
200 SEK | 2015-05-29 18:40 |
150 SEK | 2015-05-28 21:13 |
100 SEK | 2015-05-28 18:48 |
100 SEK | Startpris |