Olja på träskiva, torgscen. Signerad och a tergo daterad Stockholm 1889. I bronserad och förgylld ram med färgsläpp. (27x18)
1 900 SEK | 2015-05-31 10:23 |
1 800 SEK | 2015-05-31 11:18 |
1 100 SEK | 2015-05-31 09:15 |
800 SEK | 2015-05-30 17:13 |
650 SEK | 2015-05-30 17:56 |
500 SEK | 2015-05-30 15:29 |
100 SEK | 2015-05-29 08:08 |
100 SEK | Startpris |