Emaljtavla, komposition. Signerad och a tergo daterad 64. (32x37)
1 000 SEK | 2015-05-30 23:08 |
800 SEK | 2015-05-30 17:02 |
450 SEK | 2015-05-30 15:09 |
250 SEK | 2015-05-29 14:21 |
150 SEK | 2015-05-29 08:05 |
100 SEK | Startpris |