Armband i läder. Bruksslitage, baksida med gravyr. Glaset med repor. (Diameter 35mm)
1 300 SEK | 2015-06-12 11:49 |
1 300 SEK | 2015-06-14 02:53 |
1 100 SEK | 2015-06-13 23:11 |
700 SEK | 2015-06-13 20:11 |
100 SEK | Startpris |