Etsning, "Erik Gustaf Folcker". Monogramsignerad. Inramad. Bladet något buligt. (18x13,5)
3 000 SEK | 2015-06-14 12:04 |
2 900 SEK | 2015-06-14 10:47 |
1 800 SEK | 2015-06-14 11:57 |
1 400 SEK | 2015-06-14 09:17 |
100 SEK | Startpris |