Blå och lilatonat konstglas. Signerad. Repor, stötmärken. (Höjd 14,5)
250 SEK | 2015-06-14 10:19 |
200 SEK | 2015-06-12 14:41 |
200 SEK | 2015-06-14 10:21 |
100 SEK | 2015-06-11 23:01 |
100 SEK | Startpris |