Brännförgylld och patinerad brons. Sockel med dekor av svanar och girlanger. Krönt med kvinnofigur. Urtavla med slitage. (Höjd 50,5, bredd 42)
3 800 SEK | 2015-06-29 10:58 |
3 700 SEK | 2015-08-01 16:05 |
1 700 SEK | 2015-07-30 20:53 |
1 500 SEK | 2015-07-29 21:35 |
100 SEK | Startpris |