Olja på duk, dallandskap med vattendrag. Signerad. I samtida ram. Krackeleringar, enstaka färgbortfall. (32x40)
1 100 SEK | 2015-08-02 06:10 |
1 000 SEK | 2015-07-31 20:39 |
500 SEK | 2015-07-31 09:46 |
150 SEK | 2015-07-30 15:02 |
100 SEK | Startpris |