Vitglaserad med förgylld dekor. Med girlanger i relief. Invändigt krackelerad. (Höjd 29, diameter 35)
2 400 SEK | 2015-08-01 21:35 |
2 300 SEK | 2015-08-02 11:56 |
900 SEK | 2015-07-31 00:40 |
550 SEK | 2015-07-30 21:35 |
200 SEK | 2015-07-29 20:03 |
200 SEK | 2015-07-29 21:25 |
100 SEK | 2015-07-29 19:59 |
100 SEK | Startpris |