Med förgyllning. Bruksslitage. (Kopparnas höjd 6,5)
3 200 SEK | 2015-08-02 12:05 |
3 000 SEK | 2015-08-02 10:07 |
2 500 SEK | 2015-08-02 09:02 |
2 200 SEK | 2015-08-02 08:34 |
1 200 SEK | 2015-07-31 13:39 |
1 000 SEK | 2015-07-30 21:26 |
700 SEK | 2015-07-30 14:27 |
100 SEK | Startpris |