Med förgyllning. Bruksslitage. En kopp med litet kantnagg. (Kopparnas höjd 6,5)
3 200 SEK | 2015-08-02 12:04 |
3 000 SEK | 2015-08-02 10:07 |
2 300 SEK | 2015-08-02 09:03 |
1 800 SEK | 2015-07-31 15:14 |
1 200 SEK | 2015-07-31 13:39 |
1 000 SEK | 2015-07-31 11:20 |
450 SEK | 2015-07-30 18:54 |
100 SEK | Startpris |