Förgylld, med emaljdekor. För sex ljus. Ytslitage.(Höjd 57)
2 400 SEK | 2015-08-02 12:01 |
2 300 SEK | 2015-08-02 12:00 |
1 500 SEK | 2015-07-30 21:44 |
1 500 SEK | 2015-08-02 11:29 |
1 000 SEK | 2015-07-30 23:14 |
600 SEK | 2015-07-30 21:37 |
400 SEK | 2015-07-30 20:49 |
200 SEK | 2015-07-30 16:45 |
100 SEK | Startpris |