Betsad träkolv med skuren dekor. Pipa och inläggningar med graverad och förgylld dekor. Signerad. Laddstock saknas, kolven lagad, mindre skador. (Längd 129)
4 400 SEK | 2015-08-23 11:01 |
4 200 SEK | 2015-08-23 07:11 |
3 400 SEK | 2015-08-23 07:42 |
2 400 SEK | 2015-08-22 15:16 |
2 200 SEK | 2015-08-21 12:35 |
950 SEK | 2015-08-20 23:03 |
100 SEK | Startpris |