Med handmålad dekor och förgyllning. Konturerat brätte. Liten kantlagning, liten fotringsnagg. Andra sortering. (Diameter 25)
1 200 SEK | 2015-08-23 12:01 |
1 100 SEK | 2015-08-23 10:42 |
1 000 SEK | 2015-08-23 03:59 |
500 SEK | 2015-08-21 00:47 |
250 SEK | 2015-08-21 17:25 |
100 SEK | Startpris |