Betsad träkolv. Varbygel och beslag i järn. Oktagonal pipa. Kolven avkortad och med skador. Laddstock saknas. Pipan ej ursprunglig. Slitage. (Längd 50)
5 200 SEK | 2015-08-23 11:58 |
5 000 SEK | 2015-08-22 23:23 |
4 200 SEK | 2015-08-21 12:33 |
1 300 SEK | 2015-08-21 07:47 |
1 000 SEK | 2015-08-20 20:42 |
100 SEK | 2015-08-20 20:34 |
100 SEK | Startpris |